Aselsan Konya Ar Ge2

Aselsan Inovasyon

Araştırma & Geliştirme

Savunma Teknoloji Sistemleri

Yeni Nesil Savunma Sistemleri

 

Yeni Nesil Savunma
Sanayii Tesisi

Gelişen dünyamızda yeni nesil çözümler üreten ekipler kuruyoruz.

 

 

Araştırma & 
Geliştirme

Bilimsel yaklaşım Ar-Ge çalışmalarımızın temelini oluşturur.

 

 

İleri Teknoloji ve
İnovasyon

Olasılığı tanımlamak, ortak amacımızın pratik uygulamalarından biridir. 

Araştırma & Geliştirme

Sürdürülebilir bir geleceğe sahip olmak için geleceğin teknolojilerini geliştirmek yaptığımız işin en önemli parçasıdır. Müşterilerimizle birlikte hareket etmenin yanı sıra, mevcut yeteneklerimizi ve ürün stratejimizi tamamlayan bilim ve teknolojiye olan yatırımlarımızda iş ortaklarımızla ve üniversiteler ile birlikte çalışıyoruz.

Savunma Sanayii her zaman teknoloji için bir Araştırma Geliştirme merkezi olmuştur. Deniz ve kara sistemlerinde yapılan çalışmaların üretime dönüştürülmesine yardımcı olabilecek, geleceğin üretim altyapısını oluşturabilecek teknolojileri geliştirmek öncelikli hedefimizdir. Yenilikçi bakış açımızla hedeflerimize doğru ilerlerken müşterilerimize her yerde gerçek avantaj sağlamak için gelişime önem veriyoruz.

Özel teknolojik savunma sistemleri, bir savaş ortamında yanıt verme yeteneğini güçlendirecek.
Geleneksel ve geleneksel olmayan tehditleri bertaraf etme, manevra yapma ve öncesinde analiz etme yeteneklerini geliştirecektir.

Mühendislerimiz ve
Uzman Teknisyenlerimiz

Mühendislerimiz ve uzman teknisyenlerimiz donanım ve yazılım tabanlı projeler üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda keşfedilen yenilikçi teknolojileri, sahadan gelen geri bildirimleri de göz önüne alarak uygulamaya geçirir. Askerlerimizin gelecekte savaş alanlarında kontrol ve hâkimiyetini artırmak anlık karar verme yeteneğini geliştirmek, bir adım geriden her süreci planlayabileceği stratejik bir avantaj sağlayabilmek için araştırma ve geliştirmeye önem veriyoruz. Geliştirdiğimiz sistemler istihbarat toplama ve lojistik destek de dâhil olmak üzere bir dizi başka avantajlarda sağlamaktadır.

Yerleşik sistemler, karar verme döngüsünde her zaman bir insan gerektiren angajman kurallarına uyacak şekilde tasarlıyoruz.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.