Ürünlerimiz

Uzaktan Komutalı Silah Sistemleri modern orduların değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere dünyadaki ordularla işbirliği içerisinde geliştirilen, savaş ortamında saha tecrübesine sahip yüksek kaliteli ve kolay idame edilebilir ürünlerdir. Deniz platformları, taktik tekerlekli zırhlı araçlar ve tank gibi hareketli platformlar ve stratejik alanların korunması amacıyla sabit platformlar için taktik ihtiyaçlara uygun olarak geliştirilmiştir. Özelliklerine ve kullanım alanına göre, lazer mesafe ölçer, uzun menzile ve yüksek hassasiyete sahip termal ve gündüz kameraları bulunmaktadır.

Bu birimler ile gece, gündüz ve olumsuz görüş şartlarında çıplak gözle görülemeyen hedefler tespit edilebilir, tanınabilir ve mesafe bilgisi dâhilinde yapılan balistik hesaplamalarla etkili biçimde ateş altına alınabilir.Zorlu çevre koşullarına ve çatışma ortamlarına uygun olarak askeri standartlarda tasarlanmış Uzaktan Komutalı Silah Sistemleri, hareket halinde yüksek vuruş isabeti, otomatik hedef takip ve tespit performans yeteneği sayesinde kullanıcının hareketli hedefleri kolaylıkla takip edebilmesini sağlamaktadır .Uzaktan kumanda edilebilme özelliği sayesinde nişancı karşı ateşe ve olumsuz hava koşullarına maruz kalmadan  sistemi etkin ve güvenli bir şekilde kullanabilmektedir.

Deniz UKSS

Deniz UKSS'ler, ihtiyaca göre çeşitli Karakol Botları, Sahil Güvenlik Botları, Savaş Gemileri ve Çıkartma Gemilerine entegre edilerek, deniz savunması için etkili rol almaktadırlar. İhtiyaca göre çeşitli özellikleri bulunan ve çeşitli silahlar takılabilen ve modüler yapıya sahip olan bu sistemler, zorlu deniz şartlarına dayanacak şekilde, askeri standartlarda tasarlanmıştır. Üzerlerindeki çeşitli sensörler sayesinde hedef tespit edebilme, hareketli hedefi takip edebilme, hedefin mesafesini algılayabilme ve balistik çözümlerle yüksek isabet oranı ile ateş edebilme kabiliyetlerine sahiptir. Uzaktan komuta edilebilme ve çift mühimmat kutusu gibi özellikler ile mühimmat doldurma ihtiyacını azaltarak, personelin çatışma esnasındaki güvenliğini üst seviyede tutmaktadır.

Kara UKSS

Kara UKSS'ler, ihtiyaca göre çeşitli taktik tekerlekli, paletli zırhlı araçlara ve sabit platformlara entegre edilerek kara ve hava savunması için etkili rol almaktadırlar.ihtiyaca göre çeşitli özellikleri bulunan ve çeşitli silahlar takılabilen ve modüler yapıya sahip olan bu sistemler, zorlu coğrafi koşullara dayanacak ve sert çatışma ortamlarına uygun şekilde askeri standartlarda tasarlanmıştır. Üzerlerindeki çeşitli sensörler sayesinde hedef tespit edebilme, hareketli hedefi takip edebilme, hedefin mesafesini algılayabilme ve balistik çözümlerle yüksek isabet oranı ile ateş edebilme kabiliyetine sahiptir. Uzaktan komuta edilebilme ve talebe göre araç içerisinden mühimmat yükleme gibi özellikler ile de personelin çatışma esnasındaki güvenliğini üst seviyede tutmaktadır.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.